Horká novinka

Spustili jsme pro Vás nové internetové stránky.

Aktuální počasí
Předpověď počasí
Zimní aktivity » Skiareál Lipno - Kramolín

Skiareál Lipno - Kramolín

Skiareál Lipno na Šumavě je moderní lyžařské středisko, nabízející nekonečné pohodlí pro rodiny s dětmi a pro začínající i profesionální lyžaře.

Díky mohutné investici v roce 2008 se můžete těšit na pohodlnou a bezpečnou přepravu bez front na 3 nových čtyřsedačkových lanovkách a 3 pohyblivých kobercích v dětském výukovém hřišti. Prodloužené a až 60 metrů široké sjezdové tratě zaručují kvalitní a bezbečné lyžování. Celková délka sjezdových tratí je 7,3 km.

Pro vyznavače dobrodružství je připraven atraktivní snowpark v délce 600 metrů a večerní lyžování na 1300m dlouhé sjezdovce. 40 sněžných děl garantuje sněhovou jistotu po celou zimu.

Klenotem Skiareálu Lipno je nejmodernější výukové hřiště pro děti na Šumavě, Foxpark. K zakoupenému Skipasu máte zdarma vstup do Foxparku Lipno.

Na bezplatném parkovišti přímo u lanovky naleznete kompletní zázemí pro Vaši dovolenou - 2 alpské restaurace, Apre´s skibary, lyžařskou půjčovnu, školu, skiservis, supermarket.

V těsné blízkosti se nachází centrum města Lipno - kde najdete vodní ráj Aquaworld, bobovou dráha, animační programy a další služby pro volný čas.

Nově je možnost pořízení katry hosta Lipnocard, se kterou můžete zakoupit Skipasy se slevou až 20% . Děti do 5 let mají lyžařský areál Lipno za 20,- Kč.

 

Skiareál Lipno, jediné pětihvězdičkové středisko v Jihočeském kraji, je nejkomplexnějším rodinným lyžařským areálem v České republice. Čekají na Vás:

 • perfektně upravené, bezpečné a zasněžované sjezdovky
 • špičkově vybavená výuková hřiště s pojízdnými koberci
 • tři čtyřsedačkové lanovky
 • skicrossové dráhy i snowpark
 • zážitkové lyžování spojené s ojedinělými atrakcemi  - Z lyží do korun stromů, Z lyží do plavek, Z lyží do bruslí a Z lyží do Hopsária
 • Top lyžařská škola v České republice
 • Top půjčovna lyžařského vybavení Intersport Rent – jediná svého druhu v ČR

 

Proč právě Skiareál Lipno?

 • Skiareál Lipno patří stabilně k nejlepším v České republice. Jeho návštěva je tak správnou volbou jak pro jednodenního lyžaře, tak i pro lyžaře, kteří se v místě ubytují
 • Oblíbený Foxpark kapitána Lipánka patří ke špičce svého druhu. Je ZDARMA.
 • Výhodou Skiareálu Lipno je široká škála služeb a pohodlí na sjezdovkách. Lyžaři zaparkují automobil na bezplatném parkovišti, které se nachází hned u lanové dráhy Lipno Expres, a již se nemusí o nic starat - jen si užívat. Vše se nachází v docházkové vzdálenosti přímo v areálu.
 • Skibus je také zdarma. Dvě linky přepravují hosty i mezi dalšími místy v Lipně nad Vltavou - vodním rájem Aquaworldu Lipno, sportovní halou či restauracemi.

 

Více informací na www.lipnoservis.cz