Horká novinka

Spustili jsme pro Vás nové internetové stránky.

Aktuální počasí
Předpověď počasí
Zimní aktivity » Skipark Frymburk

Skipark Frymburk

Rodinný lyžařský areál Skipark Frymburk najdete na okrajimalebného městečka Frymburk na břehu Lipna, který je vzdáleném jen 6 km od Skiareálu Lipno se Stezkou korunami stromů.

Nově modernizovaný Skipark Frymburk přináší zcela novou možnost rodinného lyžování na Lipně pro ty z Vás, kteří máte raději zimní radovánky bez davů lidí v příjemném komorním prostředí na oblíbeném kopci Marta s překrásným výhledem na Lipenské jezeroobklopující ze tří stran poloostrov Frymburk s kostelem Sv. Bartoloměje a okolní šumavské vrcholy Vítkův Hrádek, Bärenstein, Smrčina (Hochficht) a Spičák. Při příznivém počasí uvidíte dokonce i Alpy (Dachstein, Grosser Priel). 

Lyžování ve Frymburku na Martě s tradiční dobrotivou venkovskou atmosférou

Ve Skiparku Frymburk si užijete nerušené zimní radovánky s tradiční dobrotivou apřátelskou atmosférou jihočeského venkova, tak jak ji známe z našich dětských let.
Vaše děti zažijí v novém dětském parku Médi Kubíka se dvěma „kouzelnými koberci", lyžařskou školou a celou řadou zábavných atrakcí nefalšovanou radost z lyžování, která jim vydrží i v pozdějších letech.

Skipark Frymburk šetrný k Vašemu rodinnému rozpočtu

Lyžování ve Frymburku na Martě přinese také novou možnost výhodnějších zimních radovánek na Lipně. Cenová politika inspirovaná osvědčeným rakouským systémem z Alp nebo např. nedalekého Hochfichtu, myslí především napodporu rodin s dětmi a ubytované hosty.

Děti do 10 let lyžují ve Frymburku na Lipně pouze za 50 Kč/den a mládež až do 19 let za dětské ceny. Pro hosty ubytované ve spolupracujících hotelech a penzionech jsou připravenyzvýhodněné ceny vícedenních volitelných skipasů, které jsou platné celou zimní sezónu 2013/14 vč. vánočních a jarních prázdnin.

Díky nemalým investicím na Vás v modernizovaném Skiparku Frymburk na Martě čeká v zimní sezóně 2013/14 celá řada novinek.

Novinky modernizovaného Skiparku Frymburk zima 2013/14 

 • Moderní a prostorný dětský park Médi Kubíka se dvěma pojízdnými koberci a celou řadou zábavných atrakcí pro děti
 • Lyžařská škola Médi Kubíka pro děti a začátečníky se zábavnou formou výuky
 • Lyžařská půjčovna pro děti i dospělé (lyže, snb, běžky, saně, aj.)
 • Zábavná snowtubingová dráha v délce 115 m s klopenými zatáčkami
 • Dva pojízdné „kouzelné" koberce v dětském parku pro pohodlnou přepravu dětí (délka koberců 100 a 80 m, přepravní kapacita každého koberce 1.200 os. /hod.)
 • Dvě široké a přehledné sjezdové tratě o délce 620 a 650 m vhodné pro děti a začátečníky
 • Večerní lyžování pod umělým osvětlením s jedinečným pohledem na osvětlený „noční" poloostrov Frymburk
 • Moderní „odhlučněná" sněžná děla schopna zasněžit dětský park i obě sjezdovky
 • Výkonná rolba pro kvalitní úpravu sjezdovek
 • Kompletně opravený vlek (poma) s přepravní kapacitou 900 os. /hod.
 • Občerstvení „Ranč U tří Anč" s dětským koutkem
 • Bezplatné parkoviště přímo u dětského parku
 • Nové propojení běžeckých stop okolo Frymburku s běžeckými stopami okolo sousedního Skiareálu Lipno 

 

LYŽOVÁNÍ S RADOSTÍ A ÚSMĚVEM V PRVNÍM DĚTSKÉM PARKU MÉDI KUBÍKA V ČESKÉ REPUBLICE

Dětský park Médi Kubíka je jedno velké zábavné lyžařské hřiště pro malé děti a začátečníky.Nachází se hned vedle parkoviště na široké louce o rozloze 1,1 ha s mírným sklonem a je tedy velmi snadno přístupné i pro malé děti.
Dva pohodlné pojízdné koberce a zábava s velkým „Z" pod dohledem maskota Médi Kubíka. V dětském parku Médi Kubíka čeká na Vaše děti radost z lyžování se vším všudy a bez námahy. Na vrchol dětského parku je pohodlně vyvezou dva „kouzelné" pojízdné koberce o délce 100 a 80 m, které jsou naprosto bezpečné i pro děti, které stojí poprvé na lyžích.

Nenáročný a široký výcvikový svah s tunely, podjezdy, zvířecími figurkami a dalšími zábavnými atrakcemi jsou garancí radosti z lyžování od samotného počátku. Pokud Vaše děti (a to se dříve či později stane) lyžování omrzí, snadno je zabavíte na lyžařském kolotoči a dobrodružné jízdě na gumových kruzích po snowtubingové dráze s klopenými zatáčkami. Místní lyžařská škola Médi Kubíka vyznává nenucenou a hravou formu lyžařské výuky pro děti od 3 let. Součástí výuky jsou různé hry a soutěže s maskotem Méďou Kubíkem, během kterých děti s radostí a lehkostí zvládnou své první metry na lyžích.

Více informací na www.skipark-frymburk.cz