• family.jpg

  POBYTOVÉ BALÍČKY

  Využijte nabídky výhodných pobytových balíčků na ubytování v Lesním Pensionu Kobylnice se slevami na volnočasové aktivity na Lipně.

 • aktuality.jpg

  ŠKOLY V PŘÍRODĚ

  Nabízíme levné ubytování pro školy v přírodě a dětské tábory. Na 10 dětí 1 pedagogický dozor zdarma.

 • dotace.jpg

  DOTACE MAS ROZKVĚT

  Díky dotaci jsme zakoupili nové stroje do kuchyně a můžeme našim hostům poskytovat kvalitnější služby. Také při snídaních podávat kvalitní kávu a džusy.

Horká novinka

Spustili jsme pro Vás nové internetové stránky.

Aktuální počasí
Předpověď počasí

Úvodní strana

Lesní Pension Kobylnice je rodinný penzion u jezera Lipno a zaručuje svým klientům ubytování uprostřed nejkrásnějšího a turisticky nejzajímavějšího regionu Šumavy – u jezera Lipno.

Cenově dostupné ubytování Lipno

Pokud hledáte příjemné ubytování u jezera Lipno za příjemné ceny, pak využijte právě naše ubytování. Potřebujete penzion s doplňkovými službami na Lipně? Pak pro Vás bude nejlepší právě Lesní Pension Kobylnice - Lipno. Ubytování v našem penzionu u jezera Lipno Vám zaručí maximální dostupnost všech aktivit, které Lipno a okolí nabízí.

Příjemné ubytování u jezera Lipno s překrásným výhledem

Lesní Pension Kobylnice leží na levém břehu jezera Lipno. Ubytování pak zajišťujeme 40ti lůžky a 20ti přistýlkami v 15ti pokojích. Všechny pokoje jsou čtyřlůžkové, vybavené vlastním sociálním zařízením (WC, sprchový kout) a wifi připojením. Pokoje jsou velmi prostorné, každý pokoj má slunný balkon s jedinečným výhledem na jezero Lipno.

Jezero Lipno, ubytování a doplňkové služby

Pokud se rozhodnete využít ubytování v našem penzionu u Lipna, můžeme Vám zaručit Vaši stoprocentní spokojenost a dostupnost služeb. Poskytujeme cenově výhodné ubytování u Lipna.

V objektu penzionu je kulečník, stolní tenis, šipky, hřiště na volejbal a tenis, malé hřiště na fotbal, dětský bazén se skluzavkou, dětský koutek s prolézačkami a zahrada.

Lipno, ubytování, wellness

Pro doplnění Vaší spokojenosti je v objektu penzionu k dispozici whirlpool vana a infrasauna. V letních měsících mohou Vaše děti využít venkovní bazén.

Ubytování Lipno, turistika, okolí, tipy na výlety

Pouhých 700 metrů od našeho penzionu probíhá páteřní cyklo a in-line stezka Lipno, která Vás dovede k těm nejkrásnějším místům na lipensku. Strategická poloha našeho penzionu na Lipně nabízí široké využití, jak kulturní, tak i sportovní. Jezero Lipno s možností výletů parníkem, koupání, Skiareál Lipno s pěti sjezdovkami, celoročně otevřená bobová dráha, půjčovna lodí pro sjezd řeky Vltavy, půjčovna jízdních kol a bruslí, hrad Rožmberk a další památky – to vše s naším ubytováním u Lipna.

Restaurace, stravování, Lipno, ubytování

Pro Vaši stoprocentní spokojenost je k dispozici naše restaurace s krbem, bar a v letních měsících nabízíme i posezení na terase s jedinečným výhledem na jezero Lipno.

Lyžování, Skiareál Lipno, ubytování, bruslařská dráha

Nabízíme zimní lyžařské pobyty s ubytováním u jezera Lipno, v nejlépe vybaveném lyžařském areálu pro rodiny s dětmi. Skiareál Lipno je moderní lyžařské středisko, nabízející nekonečné pohodlí pro rodiny s dětmi a pro začínající i profi lyžaře. Novinkou je každoročně využívaná bruslařská dráha Lipno – Frymburk, která je pravidelně upravována a kartáčována a její používání je zcela zdarma.

Jezero Lipno, ubytování v penzionu na Lipně, wifi, krásná letní terasa s výhledem na jezero, útulné pokoje s výhledem na jezero Lipno, cyklostezka, Skiareál Lipno, dětské hřiště - to vše naleznete v Lesním Pensionu Kobylnice.

Děkujeme za návštěvu našich stránek a těšíme se na Váš pobyt s ubytováním u jezera Lipno.
 • POBYTOVÉ BALÍČKY

  Využijte nabídky výhodných pobytových balíčků na ubytování v Lesním Pensionu Kobylnice se slevami na volnočasové aktivity na Lipně.

 • ŠKOLY V PŘÍRODĚ

  Nabízíme levné ubytování pro školy v přírodě a dětské tábory. Na 10 dětí 1 pedagogický dozor zdarma.

 • DOTACE MAS ROZKVĚT

  Díky dotaci jsme zakoupili nové stroje do kuchyně a můžeme našim hostům poskytovat kvalitnější služby. Také při snídaních podávat kvalitní kávu a džusy.